Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому веб-сайті! Там, де Ятрань круто в»ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів - Голованівщина! Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій забезпечено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат». Працюють промислові підприємства ТОВ "Відродження", ТОВ «КЛК», ДП «Голованівське ЛГ». За площею лісів район займає одне з перших місць в області. ДП «Голованівське ЛГ» займається зовнішньоекономічною діяльністю. Район розташований у досить вигідному географічному положенні. Через район проходять дороги загального користування, з них – державного значення "Ульяновка – Миколаїв", а також залізничні колії. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. Так аграрний сектор економіки становить 43 відсотка загального виробництва товарної продукції в районі. Основні зернові культури, що вирощуються в районі, озима пшениця, ячмінь, кукурудза, зернобобові, гречка. Значне місце серед технічних культур займають соняшник і соя.Багата і щедра земля Голованівщини стала колискою талантів і дала світові відомих діячів науки, культури і спорту. Гордістю для району є народний аматорський хор "Візерунки", народний аматорський вокальний колектив "Деліціа", народний аматорський духовий оркестр Побузького будинку культури, народний аматорський театр «Агітатор», народний аматорський театральний колектив Олександрівського будинку культури. Ми завжди раді зустрічати друзів на нашій привітній Голованівській землі. Запрошуємо до співробітництва!


  500-річчя Реформації


УКАЗ Президента України " Про відзначення 500-річчя Реформації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Кіровоградської обласної державної адміністрації " Про затвердження плану заходів із відзначення в області 500-річчя Реформації"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Голованівської районної державної адміністрації " Про затвердження плану заходів із відзначення в районі 500-річчя Реформації"


01 лютого 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. провела розширене засідання комісії сприянню додержання законодавства про свободусовісті та релігійні організації  Голованівської районної державної адміністрації за участі керівників протестантськихрелігійних організацій. На порядку денному було два питання. По – першому виступила заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Кучмій Т.Д., яка проаналізувала релігійну ситуацію в районі за 2016 рік.
Друге питання: відзначення у 2017  році в районі 500-річчя Реформації, відповідно до Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».
Голова комісії сприянню додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації  Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. ознайомила присутніх з Указом Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 вересня 2016 року №405-р »Про затвердження плану заходів із відзначення в області 500-річчя Реформації» та розпорядженням голови Голованівської районної державної адміністрації від 26 жовтня 2017 року №279-р «Про затвердження плану заходів із відзначення в районі 500-річчя Реформації».
Керівники протестантських релігійних організацій Пономаренко В.В., Кулик О.В., Коваль В.О., Карпюк Р.А., Петляк М., Бондар С.С. висловили свої побажання стосовно відзначення в районі 500-річчя Реформації.
Під час обговорення було вирішено узагальнити всі пропозиції та затвердити спільний план проведення заходів з нагоди відзначення 500-річчя Реформації в районі.Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний
розмір шрифта:


A+ | A-


Сайт Президента України

Сайт Кабінету Міністрів

Кіровоградська державна обласна адміністрація

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Гаряча лінія

Головне управління державної служби України

Головне управління статистики

Антимонопольний комітет України