Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому веб-сайті! Там, де Ятрань круто в»ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів - Голованівщина! Впродовж 95 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій забезпечено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат». Працюють промислові підприємства ТОВ "Відродження", ТОВ «КЛК», ДП «Голованівське ЛГ». За площею лісів район займає одне з перших місць в області. ДП «Голованівське ЛГ» займається зовнішньоекономічною діяльністю. Район розташований у досить вигідному географічному положенні. Через район проходять дороги загального користування, з них – державного значення "Ульяновка – Миколаїв", а також залізничні колії. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. Так аграрний сектор економіки становить 43 відсотка загального виробництва товарної продукції в районі. Основні зернові культури, що вирощуються в районі, озима пшениця, ячмінь, кукурудза, зернобобові, гречка. Значне місце серед технічних культур займають соняшник і соя.Багата і щедра земля Голованівщини стала колискою талантів і дала світові відомих діячів науки, культури і спорту. Гордістю для району є народний аматорський хор "Візерунки", народний аматорський вокальний колектив "Деліціа", народний аматорський духовий оркестр Побузького будинку культури, народний аматорський театр «Агітатор», народний аматорський театральний колектив Олександрівського будинку культури. Ми завжди раді зустрічати друзів на нашій привітній Голованівській землі. Запрошуємо до співробітництва!


  


Кординаційна рада з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів про районній державній адміністраціїх


Положення координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів,при районній державній адміністрації

Посадовий склад координаційної ради з питань профілактики наркоманіїта протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів,при районній державній адміністрації


Для ефективної співпраці у сфері протидії поширенню наркоманії 19 лютого 2018 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко, проведено чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
На засіданні заслухано звіти членів координаційної ради про виконання заходів Районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки відповідними організаціями та установами протягом 2017 року.
Також було розглянуто пропозиції до плану роботи координаційної ради на 2018 рік щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі.
За результатами засідання прийнято рішення щодо удосконалення заходів з попередження наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та психотропних речовин.
Дано відповідні доручення.


23 грудня 2016 року проведено  чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та  протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко.
На засіданні заслухано звіти членів комісії засідання координаційної ради з виконання заходів Районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки відповідними організаціями та установами протягом 2016 року. Також проаналізовано причини вчинення дітьми злочинів та розглянуто пропозиції до плану заходів щодо попередження правопорушень серед дітей та скоєння ними злочинів.
В ході засідання члени комісії також розглянули пропозиції до плану роботи координаційної ради на 2017 рік щодо роботи в молодіжному середовищі з питань протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, веденні здорового способу життя. 
  Прийнято  відповідні рішення щодо удосконалення заходів з попередження  наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та психотропних речовин.
  Дано відповідні доручення.


06 січня 2016 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній державній адміністрації.
Під час засідання були розглянуті наступні питання:
1. Підсумки про проведену роботу з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при райдержадміністрації за 2015 рік
2.  Протокол № 2 від 22 грудня 2015 року засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній державній адміністрації.
За результатами засідання дано окремі доручення членам координаційної ради.


Протокол № 1

Протокол № 2


Протокол № 1

Протокол № 2

Протокол № 3


 

 


Сайт Президента України

Сайт Кабінету Міністрів

Кіровоградська державна обласна адміністрація

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Головне управління державної служби України

Головне управління статистики