Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому сайті. Там, де Ятрань круто в'ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів – Голованівщина. Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. На сьогоднішній день ми досягли фінансово-економічної, промислової стабілізації, стрімко розвивається громадська активність, потужний імпульс надано розв'язанню соціальних проблем. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій відновлено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат". Працюють промислові підприємства ДП "Межиріцький вітамінний завод" ДАК "Укрмедпром", ТОВ "Відродження" та ТОВ "КЛК", ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер". Район займає одне з перших місць в області за площею лісів. ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер" займаються зовнішньоекономічною діяльністю, мають зв'язки з такими країнами як Німеччина.

Запобігання проявам корупції


Про вчинення посадовими особами корупційних правопорушень, інформацію надавати :


п/п

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

Номера телефону

1

Завідувач сектору запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації

Плахотнюк Андрій Миколайович

2-18-60

 


Електронне декларування майна і видатків посадових осіб.

Для недопущення проявів корупційних діянь, крім повсякденної роботи по попередженню можливостей її виникнення, причин та умов, що їй сприяють, сьогодні постає питання щодо значного підвищення відповідальності кожного державного службовця за досконале знання та виконання вимог чинного законодавства, своїх службових обов’язків, рівня виконавчої дисципліни.
Сектором запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації систематично здійснюється взаємодія з правоохоронними органами з питань запобігання і протидії корупції та злочинності, проводяться перевірки додержання Закону України «Про запобігання корупції» в структурних підрозділах районної державної адміністрації та в органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах, які є уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та інших суб’єктів декларування проводиться активна робота щодо подання електронних декларацій для не допущення завантаженості на програмно-апаратний ресурси ІТС та виконання частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».
Станом на 12 березня 2018 року інформація відносно працівників Голованівської райдержадміністрації та працівників її структурних підрозділів про притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення від правоохоронних органів та судів не надходила.


 • Про очищення влади


 • Закон України "Про очищення влади"

  Гарячі лінії

  Виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні за 2016 рік

  Виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 роки

  Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 роки

  Закон України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції"

  Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

  Про виконання вимог антикорупційного законодавства

  Загальні правила поведінки державних службовців

  Розпорядження голови Голованівської райдержадміністрації від 11 січня 2012 року №11-р "Про районний план заходів щодо виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240"

  Постанова КМУ від 28 листопада 2011 року "Про Державну програму щодо запобігання і протидії корупції"

  Про виконання та дотримання вимог Закону України
  «Про засади запобігання і протидії корупції»

   


  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний
  розмір шрифта:


  A+ | A-


  Сайт Президента України

  Сайт Кабінету Міністрів

  Кіровоградська державна обласна адміністрація

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Головне управління державної служби України

  Головне управління статистики