Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому сайті. Там, де Ятрань круто в'ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів – Голованівщина. Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. На сьогоднішній день ми досягли фінансово-економічної, промислової стабілізації, стрімко розвивається громадська активність, потужний імпульс надано розв'язанню соціальних проблем. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій відновлено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат". Працюють промислові підприємства ДП "Межиріцький вітамінний завод" ДАК "Укрмедпром", ТОВ "Відродження" та ТОВ "КЛК", ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер". Район займає одне з перших місць в області за площею лісів. ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер" займаються зовнішньоекономічною діяльністю, мають зв'язки з такими країнами як Німеччина.

Державний реєстр виборців


    ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

 • Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.
 • На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцями.
 • Нагадаємо, що кожен виборець має право звернутися до нашого відділу  щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб,  виправлення недостовірних відомостей в Державному реєстрі  щодо себе чи інших осіб.
 • Хочемо звернути Вашу увагу, що до відділу ведення Державного реєстру виборців в першу чергу,  необхідно   звертатись громадянам, які:
 • досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;
 • в силу різних обставин, не голосували на попередніх виборах, але мають бажання проголосувати на чергових виборах цього року;
 • які на минулих виборах  помітили будь які  неточностей у списках виборців в своїх персональних даних;
 • нездатні самостійно пересуватися (медичний висновок), через уповноважених осіб;
 • які перебували  на консульському обліку у відомчих установах МЗС;
 • які проходили строкову військову службу та звільнились;
 • які звільнились з установи виконання покарань.
 • Списки виборців не виготовляються по-новому кожного разу, а лише осучаснюються. Так передбачено Законом України “Про державний реєстр виборців”: після проведення відповідних виборів триває щомісячне поновлення даних Реєстру.
 • У день голосування члени виборчих комісій вносять зміни до уточненого списку виборців, виправляючи неточності, зокрема, щодо назви вулиці, невідповідності дати народження, прізвища, тощо. Всі внесені зміни до уточненого списку виборців передаються відділу ведення Державного реєстру виборців за встановленою формою.
 • Шановні виборці, якщо у Вас є відповідна інформація щодо неточностей у списках виборців, якщо у вас є сумніви щодо правильності Ваших даних у Державному реєстрі виборців, зверніться до  відділу ведення Державного реєстру виборців.
 • Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. В разі  відсутності  виборця в реєстрі,  необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.
 • Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, ми працюємо для Вас завжди, для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору. Тому запрошуємо  заздалегідь звернутися  для уточнення та перевірки своїх персональних даних безпосередньо у відділ  за адресою смт Голованівськ, вул.Соборна, 48, каб.,106 (1-й поверх).

 • Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує  Стаття 70 Конституції України
  Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.
  Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними.

   Стаття 1 Закону України  “Про Державний реєстр виборців”
  Державний реєстр виборців - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державно-го обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Кон-ституції України (далі - виборці).

   Стаття 10 Закону України  “Про Державний реєстр виборців”
  1. Кожен виборець має право:
  1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
  2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;
  3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;
  4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;
  5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;
  6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;
  7) захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.
  2. Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.
  3. У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

    Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців"  виборець може бути включений до реєстру лише один раз за місцем державної реєстрації місця проживання.


     Відповідно до  постанов Верховної Ради України від 21 лютого 2017 року №1878-VIII та №1877- VIII призначено позачергові  вибори відповідно Лебединського та Грузького сільських голів на 30 квітня 2017 року. З 11 березня 2017 року розпочато роботу суб’єктами виборчого процесу по виконанню організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів сільських голів у відповідності до Закону України “Про місцеві вибори”  на території району.


        Відповідно до ст.14, ст.15 Закону України “Про місцеві вибори”  постановою Троянської сільської  виборчої комісії призначено проміжні вибори депутатів Троянської сільської ради  по одномандатних виборчих округах № 1 та № 6 на 02 квітня 2017 року.
  З метою складання попередніх та уточнених списків виборців для проведення голосування на проміжних виборах депутатів Троянської сільської ради відповідно до ст. 27, ст. 28 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації суб’єктами подання відомостей щомісячного поновлення персональних даних Реєстру, визначених ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”,  подано в електронному вигляді та на паперовому носії у вигляді списку, який має наскрізні нумерацію записів та нумерацію аркушів, відповідні відомості.
  Передача попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлені іменні запрошення передано дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці №350128  відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеві вибори”.
  Постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року визначено місцезнаходження дільничної виборчої комісії звичайної  виборчої дільниці №350128.
  Сільською радою ведеться робота щодо матеріально-технічного забезпечення територіальної та дільничної виборчих комісій.


      ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!


   


  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний
  розмір шрифта:


  A+ | A-


  Державний архів Кіровоградської області

  Сайт Президента України

  Сайт Кабінету Міністрів

  Кіровоградська державна обласна адміністрація

  Головне управління державної служби України

  Головне управління статистики

  Антимонопольний комітет України