Маємо збалансований державний бюджет на 2019 рік, - голова облдержадміністрації

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила Закон "Про Державний бюджет України на 2019 рік". Ключові статті видатків, визначені законом, прокоментував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній народі.
Зокрема, керівник ОДА зазначив, що бюджет наступного року можна назвати соціальним. "Жодна людина і жодна родина, які мають обмежені фінансові можливості, не постраждають від підвищення ціни на газ та зростання тарифів", - зауважив Сергій Кузьменко і повідомив, що в головному фінансовому документі передбачено достатньо коштів на виплату субсидій. Окрім цього, у держбюджеті на 2019 рік збільшено видатки на дотації Пенсійному фонду для виплати пенсій.
Голова облдержадміністрації також зазначив, що наступного року суттєве фінансове забезпечення для виконання завдань із захисту держави матимуть Збройні Сили України та силові структури. Передбачено в законі і видатки на виконання Україною міжнародних зобов’язань, взятих любими урядами. "Ми матимемо змогу розрахуватися з позиками і гарантувати партнерам, що Україна – це відповідальна держава", - підкреслив Сергій Кузьменко.
"У цілому маємо збалансований бюджет на 2019 рік, що дає нам можливість як захищати країну, так і виконувати міжнародні зобов’язання. Водночас цей бюджет – соціальний, спроможний захистити кожну людину, яка потребує підтримки держави, - підсумував голова облдержадміністрації.