Про підготовку та участь у штабних тренуваннях

03 грудня 2018 року було проведена  нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвського М.Д. за участю начальників спеціалізованих служб району, голів сільських, селищних рад, бадансоутримувачів споруд цивільного захисту, заступник військового комісару, начальник сектору контролю районного відділу поліції.

На даному засіданні розглянуто питання про підготовку та участь у штабних тренуваннях 4-5 грудня 2018 року.

Метою якого булла якісна підготовка та проведення зазначеного заходу. Доведено до учасників штабного тренування організаційні вказівки з підготовки та проведення штабного тренування з органами управління цивільного захисту функціональних та територіальних підсистем ЄДСЦЗ щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим

функціонування в особливий період. Виступив начальник районного відділу УДСНС у Кіровоградській області Прудкий В.В. наголосив балансоутримувачам про готовність споруд цивільного захисту до прийняття населення. Відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодіїміж діючими органами управління цивільного захисту під час організації, здійснення та забезпечення заходіва цивільного захисту. Також виступили начальник сектору контролю Голованівського відділу   Національної поліції в Кіровоградській області, та заступник військового комісара Голованівського районного комісаріату Конякін Віктор Сергійович.