Копієвський М.Д. провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів

04 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвського М.Д. було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів, за участю начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації, начальника Голованівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальника Голованівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, головного спеціаліста Гайворонського відділення Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області (представництво в смт Голованівськ), директора Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, начальника фінансового управління райдержадміністрації, завідувача сектору погашення боргів Голованівського ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, начальника відділу статистики у Голованівському районі.

Розглядалося питання щодо податкового боргу із платежів до місцевих бюджетів платників податків Голованівського району, що утворився станом на 01 листопада 2018 року та недопущення зростання податкового боргу.

За результатами було прийнято відповідні доручення.