Голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів щотижневу апаратну нараду

10 грудня 2018 року голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів щотижневу апаратну нараду за участю заступників голови районної державної адміністрації та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На нараді було розглянуто питання: про стан забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, та здійснення контролю за ефективним і цільовим використанням бюджетних коштів; про підготовку проекту районного бюджету на 2019 рік; про стан готовності дорожньої мережі району до роботи в зимовий період та забезпечення своєчасного очищення доріг та вулиць від снігу, посипання їх протиожеледними матеріалами;    про хід проведення будівництва дошкільного навчального закладу в смт. Голованівськ, сільської лікарської амбулаторії в с. Новосілка, капітального ремонту в опорній школі «Побузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Голованівській центральній районній лікарні; про стан використання коштів освітньої субвенції; про підготовку та проведення заходів з нагоди відзначення Дня Святого Миколая та урочистого відкриття Новорічної ялинки та інщі.

За результатами наради видано доручення голови районної державної адміністрації.