Відбулося чергове засідання комісії по наданню адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам Голованівського району

12 грудня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко, відбулося чергове засідання комісії по наданню адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам Голованівського району,  які опинилися в складних життєвих обставинах за рахунок коштів районного бюджету.

На розгляд комісії надійшли заяви від жителів району, які звернулись за матеріальною допомогою на лікування та придбання медичних препаратів. Після розгляду кожної справи окремо, обговорення та голосування, членами комісії прийнято рішення виділити матеріальну допомогу всім заявникам.