Тиждень права у бібліотечних закладах району

Напередодні проведення Тижня права у Голованівській районній бібліотеці для дорослих, організаційно-методичним відділом було проведено нараду та надано методичні рекомендації щодо проведення у бібліотечних закладах району відповідних заходів, також було розповсюджено серед них друковану продукцію, ознайомлено з інформаційною правовою зоною «Я маю право!».

У Голованівській районній бібліотеці для дорослих функціонує інформаційна правова зона «Я маю право!», біля якої проводились заходи: інформаційні знайомства «Знаю! Дію! Захищаю!». Створено та розповсюджено серед користувачів бібліотеки рекламну та інформаційну друковану продукцію «Закони, за якими вчимося, працюємо, живемо». Здійснено публікацію інформаційних посилань в мережі Інтернет та на офіційному сайті районної бібліотеки «Пенсіонери, ветерани, інваліди: правові аспекти».

Протягом проведення Тижня права у районній бібліотеці пройде подорож сторінками «Загальної декларації прав людини» - «Право: від людини і для людини», тренінги для учнівської молоді на правову тематику у рамках функціонування юнацького консультативно-психологічного пункту «У пошуках себе», правознавчі розваги «Правовий Олімп».

У сільських бібліотечних закладах району проводились правові ігри, години права, правові інформаційні години, правові вікторини, виховні години, правові бесіди – діалоги, виставки малюнків на правову тематику: «Знай свої права!», «Знаєш закони - знаєш права», «Країна Правознаїв», «У світі права» та ін.