Перший заступник голови районної державної адміністрації Копієвський М.Д. було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів

19 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвського М.Д. було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів, за участю начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації, начальника Голованівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальника Голованівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, головного спеціаліста Гайворонського відділення Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області (представництво в смт Голованівськ), директора Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, начальника фінансового управління райдержадміністрації, завідувача сектору погашення боргів Голованівського ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, начальника відділу статистики у Голованівському районі.

Розглядалося питання про заборгованість зі сплати ЄСВ фізичних осіб-підприємців, шляхи вирішення та вжиття заходів з її погашення.

Доповідачі:   Полтава Наталія Миколаївна, Масліган Людмила Василівна, Першегуба Юлія Федорівна.

За результатами було прийнято відповідні доручення.