Голованівська центральна районна лікарня запрошує на роботу

Голованівська центральна районна лікарня запрошує на роботу лікарів, випускників вищих навчальних медичних закладів України, на наступні посади:
1. Лікар – педіатр дитячого відділення
2. Лікар – педіатр – неонатолог пологового відділення
3. Лікар – педіатр районний поліклінічного відділення
4. Лікар – педіатр денного стаціонару педіатричного профілю поліклінічного відділення філії Голованівської ЦРЛ в смт Побузьке
5. Лікар – інфекціоніст інфекційного відділення
6. Лікар – інфекціоніст кабінету інфекційних захворювань (КІЗ) поліклінічного відділення
7. Лікар – хірург поліклінічного відділення
8. Лікар – ендоскопіст поліклінічного відділення
9. Лікар – фтизіатр поліклінічного відділення
10. Лікар – акушер – гінеколог. Планування сім’ї. поліклінічного відділення.
11. Лікар – акушер – гінеколог поліклінічного відділення філії Голованівської ЦРЛ в смт Побузьке
12. Лікар – нарколог поліклінічного відділення
13. Лікар – ендокринолог поліклінічного відділення
14. Лікар – онколог поліклінічного відділення
15. Лікар з функціональної діагностики поліклінічного відділення
16. Лікар – кардіолог поліклінічного відділення
17. Лікар - трансфузіолог поліклінічного відділення
18. Лікар приймального відділення
19. Лікар – офтальмолог поліклінічного відділення філії Голованівської ЦРЛ в смт Побузьке.

Для бажаючих працевлаштуватись та отримати всю інформацію про роботу в лікарні прохання звертатись за телефонами: 05252 2 16 03 – приймальна головного лікаря, секретар Самойленко Юлія Юріївна, 067 439 37 87 - головний лікар, Піддубна Валентина Феодосіївна.

Також повідомляємо, що кожен молодий лікар працевлаштований в Голованівську центральну районну лікарню буде забезпечений власним житлом з хорошими умовами.