Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

19 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, останнє у такому складі, тому що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Типового положення про громадську раду при органі влади діюча Громадська рада припиняє свої повноваження. Відповідно до пункту 8 Типового положення, для формування складу громадської ради на засіданні була утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства. Формування ініціативної групи необхідне для проведення всієї роботи щодо підготовки та проведення зборів, на яких буде обрано склад громадської ради на найближчі два роки. Саме члени ініціативної групи мають визначити та передбачити питання, які можуть виникати як у процесі підготовки, так і під час проведення зборів: зокрема, дату проведення та етапи підготовки зборів, зразки заяв, порядок ведення установчих зборів, навіть пропозиції щодо головуючого на зборах, і багато інших питань мають бути визначені саме ініціативною групою. За  рішенням засідання громадської ради, розпорядженням голови райдержадміністрації буде затверджено склад ініціативної групи.     Крім того, члени Громадської ради надали пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, обговорили та визначилися з питаннями, які будуть розглянуті у 2019 році на засіданнях та затвердили  Орієнтовний план роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2019 рік.