Версія для друку
Новини

Відкриття Новорічної ялинки

Про те, що новорічна ялинка запозичена українцями із Франції – знає сьогодні практично кожен. Але лише небагатьом відомо, що в Україні раніше не було ніякого Діда Мороза, а Санта Клауса тим більше. Лише міфічний персонаж Морозко, який асоціювався в усім із зимовим періодом, а не лише з новорічними святами.

Так хто ж тоді в Україні дарував діткам подарунки? Кого вони чекали, із нетерпінням заглядаючи на ранок під подушку? Це був Святий Миколай, не вигаданий казковий персонаж, а легенда української історії.

Всі українці 19 грудня відзначають День Святого Миколая, доброго, щирого й безкорисливого дідуся, який приносить діткам під подушки солодощі й приємні подаруночки.

У нас на Голованівщині цей день поєднали з відкриттям Новорічної ялинки. Святкове дійство відбулось на головній площі райцентру біля святково прикрашеної зеленої красуні. До діток-гостей завітали зимові казкові герої: Дід Мороз, Снігуронька, Святий Миколай, Сініговик… Не обійшлось і без Баби Яги, яка жартівливо-каверзно вирішила зіпсувати свято, але як завжди, добро перемогло зло.

Дітки веселились, сміялись, жартували, водили хороводи, які організували наші казкові герої та ведуча святкового дійства Наталія Крижанівська.

Навіть морозець не зміг завадити радощам і щирості, які випромінювали посмішки малюків. Усі вони після святкової програми отримали солодкі подарунки від Голованівської селищної ради.

Галерея зображень