Голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів засідання колегії

28 грудня 2018 року голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів засідання колегії.

На колегії було розглянуто 4 питання.

1. Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 11 місяців 2018 року.
  1. Про виконання районної програми зайнятості населення до 2020 року та виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських, селищних рад з питань зайнятості населення.
  1. Про стан та проблеми реалізації районної програми земельних відносин у Голованівському районі у 2018 році.
  1. Про стан справ у галузі тваринництва у Голованівському районі.

За підсумками колегії буде видано розпорядження голови районної державної адміністрації.