Юні щедрувальники завітали до райдержадміністрації

Вже традиційно 14 січня  на Старий Новий рік щедрувальні колективи вітають працівників підприємств, установ та організацій району з новорічно-різдвяними святами. Такі привітання живлять в серцях людей вогник добра, взаємної поваги та любові.

Сьогодні, не зраджуючи доброму звичаю, до райдержадміністрації завітали дітки з НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка – гімназія». Щедрувальники віншували присутніх різдвяними піснеспівами, жартували та бажали всім радісних свят та щасливого життя в новому році!

Голови районної державної адміністрації Олег Голімбієвський подякував гостям за прекрасний настрій, шанування українських традицій та вручила пакунки з солодощами.