Звернення голови районної державної адміністрації та голови районної ради до жителів Голованівщини з нагоди Дня Соборності України

Дорогі земляки!

Рівно 100 років тому 22 січня відбулася велична історична подія – злилися воєдино дві відокремлені частинки єдиної України – УНР та ЗУНР.

Ці визначальні державотворчі кроки відбувалися в умовах оборонної війни з російською тиранією. Сьогодні ми повторюємо долю своїх предків – знову захищаємо споконвічну українську мрію про єдність і свободу.

Друзі, давайте докладемо максимум зусиль, щоб зберегти надбання попередніх поколінь, а також примножити їх власними патріотичними вчинками й здобутками.

Бажаємо всім непохитної віри, впевненості й міцного здоров’я на непростому шляху державотворення і становлення громадянського суспільства. Нехай Соборність для кожного з нас буде не просто словом, а джерелом натхнення й мудрості. Бо життя вже не раз доводило, що сила народу саме в його єдності.

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвсьий.

Голова районної ради Богдан Кучмій.