Версія для друку
Новини

Підведення підсумків економічного і соціального розвитку Голованівщини за 2014-2018 роки та стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роках на розширеному засіданні Ради регіонального розвитку Голованівського району

22 січня 2019 року у районному будинку культури відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку Голованівського району за участі керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України, сільських, селищних голів, працівників сільських, селищних рад, керівників підприємств, установ, організацій, представників депутатського корпусу та громадськості.

На поpядку денному стояло питання підсумків економічного і соціального розвитку Голованівщини за 2014-2018 роки та стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роках.

Перед початком засідання голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський та голова районної ради Б.Кучмій привітали присутніх з Днем Соборності України та 100-річчям Акта злуки УНР та ЗНР.

На засіданні виступали: голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський, голова районної ради Б.Кучмій, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Туз, головний лікар центральної районної лікарні В.Піддубна, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації І.Артвіх, Голованівський селищний голова С.Цобенко.

На початку свого виступу Олег Дмитрович відзначив, що результати роботи району за п’ять років досить вагомі і це завдячуючи тому, що вдалося створити професійну й надійну команду.

«Починаючи з 2015 року, наша команда в районі активно впроваджує реформи. Ми докладаємо максимум зусиль для успішного і всебічного розвитку Голованівщини. Для цього звертаємо увагу не лише на виробничі галузі, а й на соціальну сферу. Нині працюємо над вдосконаленням вже впроваджених реформ та підготовкою території до нових прогресивних змін. Не залишаємо поза увагою і діяльність великих промислових підприємств, які є флагманами регіональної економіки. Враховуючи світові тенденції, вживаємо дієвих заходів для сприяння активному розвитку даного сектору як одного з основних складових економіки майбутнього» - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олег Голімбієвський.

За словами очільника району, завдяки впровадженню реформи децентралізації влади власні доходи місцевих бюджетів зросли в кілька разів. Це дало змогу значно покращити інфраструктуру в громадах, стимулювати розвиток багатьох галузей економіки.

Голова районної ради Б.Кучмій у своєму виступі зупинився на розвитку місцевого самоврядування та питаннях децентралізації влади.

«Не дивлячись на те, що в районі загалом 348 депутатів сільських, селищних та районної ради, 25 голів органів місцевого самоврядування, які представляють різні політичні сили, мають різні бачення та прийшли на посади з різними програмами, всім нам цілком успішно вдається об’єднувати зусилля для реалізації досить масштабних проектів і програм» - зазначив він.

         Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Туз ознайомив учасників Ради регіонального розвитку району з реформуванням та розвитком освітньої галузі, головний лікар центральної районної лікарні В.Піддубна з кардинальними змінами в галузі медицини, які відбулися в районі, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації І.Артвіх підвела підсумки соціально – економічного розвитку району.

         Голованівський селищний голова С.Цобенко проінформував присутніх про роботу проведену Голованівською селищною радою спільно з депутатським корпусом задля покращення благоустрою населеного пункту, підвищення рівня послуг для населення та втілення в життя цікавих проектів.

Всі виступи супроводжувалися презентаційними слайдами та відеороликами.

Присутні ставили виступаючим запитання, які стосувалися ремонту доріг та розвитку медичної галузі.

На завершення розширеного засідання Ради регіонального розвитку району Олег Дмитрович поділився з присутніми планами перспективного розвитку району на 2019-2021 роки:

капітальний ремонт поліклініки , а саме: дитячої консультації , терапевтичного відділення, дитячого відділення, дитячої консультації ;

завершення реконструкції опорної школи Побузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

будівництво дошкільного навчального закладу на 120 місць;

введення в експлуатацію   когенераційної установки на біомасі ТОВ "Грін-Вольт", 5 робочих місць, (електростанція на твердому паливі (відходи соняшника) потужністю 6 МВт;

модернізація   ДП "Голованівське лісове господарство" для збільшення розвитку виробництва готової продукції;

завершення реконструкції ІІІ- ст. газочисного обладнання на ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат";

встановлення установки для виробництва альтернативного палива на ТОВ "Ємилівське ХПП";

будівництво елеватора загальним об'ємом зберігання 80 тис. тонн зернових та технічних культур ТОВ АПК "Розкішна", 10 робочих місць

будівництво сміттєсортувальної лінії за межами населеного пункту смт Побузьке Голованівського району, 7 робочих місць;

ремонт доріг.

Галерея зображень