Самоврядування

З 2015 року я очолюю Голованівську громаду. На вибори йшов, як самовисуванець, і в даний час не належу до жодної політичної сили. Взагалі вважаю, що селищний голова не повинен займатися політикою, а наполегливо працювати над розвитком території та покращенням умов для жителів рідної громади.

Сьогодні я тісно співпрацюю з Голованівською районною державною адміністрацією і районною радою. Разом ми втілюємо задуми й проекти, спрямовані на розбудову нашого селища і всього району.

Працюю в гарному колективі серед мудрих і відповідальних людей, а також маю 100% підтримки депутатів Голованівської селищної ради, за що всім щиро дякую! Але, напевно, найголовніше те, що нас підтримують і розуміють односельці. Бо саме їхня довіра і повага є запорукою успіху нашої команди.

Впевнений, що важко не помітити зміни, які відбуваються в селищі останнім часом. За минулих три роки ми побудували тротуари по вулиці Соборній, Шевченка, Міклея, Матросова, Андрія Шептицького, Ринковій. Тепер жителі і гості Голованівська можуть вільно і зручно пересуватися вимощеними доріжками, не порушуючи безпеку дорожнього руху.

Провели капітальний ремонт доріг з заміною асфальтного покриття по вулиці Соборній, Іоана Богослова, Урожайній, Шевченка, Міклея, Ринковій. Це одразу помітили і водії, і мешканці цих вулиць. Люди звертаються до селищної ради особисто і через соцмережі – дякують за якісну роботу і бажають нам продовжувати в тому ж дусі. А це для нашої команди найвища нагорода!

Крім того, ми встановили майже 150 сучасних ліхтарів вуличного освітлення (можна деталізувати – чи там економні лампи, чи фотореле, чи якісь інші новинки). Спільними зусиллями висадили понад 500 різноманітних насаджень для озеленення селища. Покращили безпеку, встановивши камери відеоспостереження з цілодобовим записом. І вони, до речі, вже не раз допомагали правоохоронним органам в розкритті правопорушень.

Для задоволення потреб найменших наших односельців – замість зношених гойдалок побудували в центральному парку сучасний, яскравий та (головне!) безпечний дитячий майданчик зі штучним покриттям і захисною огорожею.

А ще розробили Генеральні плани селища та станції Голованівськ. Хочу наголосити, що це одне з найпроблемніших питань для населених пунктів Кіровоградщини, яке роками лише обговорювалося, але не вирішувалося. Ми зібралися з силами і зробили, бо наявність точного Генерального плану відкриває широкі можливості для залучення додаткових інвестицій!

Велику увагу ми приділили освіті та медицині на нашій території. На станції Голованівськ побудували новий, сучасний ФАП; у центральній лікарні для пацієнтів та відвідувачів облаштували паркову зону з клумбами, деревцями, вимощеними доріжками і широкими лавками. У всіх трьох дитячих садочках провели поточні та капітальні ремонти. А садочок “Малятко” отримав харчоблок з сучасним обладнанням, привітний актовий зал та нову енергоефективну котельню на альтернативних видах палива.

У двох школах замінено огорожу, а в опорній – суттєво покращено благоустрій (заасфальтовано баскетбольний майданчик та ігрову зону для першокласників, встановлено вуличне освітлення на території закладу), проведено капітальний ремонт харчоблоку і придбано сучасне обладнання, яке відповідає державним санітарно-гігієнічним стандартам,оновлено спортзал, а чотири кабінети відремонтовано та оснащено відповідно до новітніх європейських освітніх стандартів.

У спортивній школі проведено капітальний ремонт даху, а наразі будується поле для мініфутболу.

Хочу вас запевнити, що це лише початок становлення нашого Голованівська. І особисто для мене кожна висаджена квітка, кожен встановлений ліхтарик – це велика перемога!