Відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

15 лютого 2019 року відбулися районні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

О 10.00 на центральній площі селища відбувся урочистий мітинг за участі керівництва району, учасників бойових дій на території інших держав, представників районної організації ветеранів України, учасників АТО, учнів ліцею ім.Т.Г. Шевченка, ПТУ 38,представників установ та організацій селища, сільських, селищних голів, громадськості. З привітальним словом виступили: військовий комісар районного військового комісаріату В.Малюк, голова районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану

В. Томашевський, голова районної організації ветеранів України А.Лівітчук, учасник АТО, майор О.Тоцький, представник учасників бойових дій на території інших держав В.Савенчук.

Керівництво району, представники громадських організацій, учнівська молодь поклали квіти до Пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, Обеліска Слави, Братської могили та Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО.

Об 11.00 у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня учасників бойових дій на території інших держав.

Благочинний Голованівського округу, протоієрей, отець Михаїл провів панахиду за загиблими учасниками бойових дій на територіях інших держав..

Всіх запрошених привітали голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський, голова районної ради Б.Кучмій.

Учасники бойових дій на території інших держав отримали відзнаки та нагороди від районної державної адміністрації, районної ради, обласної та районної громадських організацій Української спілки ветеранів Афганістану, які їм вручали голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський, голова районної ради Б.Кучмій, військовий комісар районного військового комісаріату В.Малюк, голова районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану В. Томашевський та представник учасників бойових дій на території інших держав В.Савенчук.

На святковому концерті виступав оркестр 3-го окремого полку сил спеціальних операцій ім.Святослава Хороброго з м.Кропивницький, який справив дуже гарне та позитивне враження на запрошених та глядачів.