Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

19 лютого2019 заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. Розгянуті питання:

1. 1. Про затвердження регламенту конкурсної комісії.
  2. 2. Про учасників конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка .
  3. 3. Про прийняття рішення щодо проведення другого етапу Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій): місце, дата та час засідання.

Прийнято рішення: допустити проектні пропозиції до участі у другому етапі Конкурсу. Другий етап Конкурсу (відкритий захист конкурсних пропозицій) провести в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації 22 лютого 2019 року о 10.00 годині.