Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації

21 лютого 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Голованівській  районній державній адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко.

На порядку денному було 6 питань.

Голова ініціативної групи Тріщенко Л.М., прозвітувала про підготовку до установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Голованівській райдержадміністрації.

Головою зборів було обрано Кірган Г.М., секретарем Пухнату Ю.М., лічильна комісія: Кравченко Л.П. та Чернієнко Т.А.

Учасники зборів затвердили регламент проведення установчих зборів.

Заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації        Дідоренко І.Д., прозвітував про підсумки роботи Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації за 2017-2018 роки.

Було встановлено кількісний склад Громадської ради при райдержадміністрації, який склав 11 осіб. Учасники зборів одноголосно проголосували за 11 осіб, які ввійдуть до нового складу Громадської ради при райдержадміністрації: Дідоренко І. Д., Кірган Г. М., Кернасюк Б. А.,

Кривоус І. В., Кравченко Л. П., Лівітчук А. Ф., Магаляс С. С., Тріщенко Л. М., Шквара М. І., Шкодовський А. О., Чернієнко Т.А.

З підсумками засідання буде видано розпорядження голови Голованівської районної державної адміністрації.