Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

26 лютого 2019 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На засіданні розглянуто питання про підсумки роботи робочої групи по легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості та розглянуто інформацію головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо аналітично-моніторингових досліджень по страхувальникам, у звітах яких в яких мало місце нарахування заробітної плати працівникам в розмірі меншому за мінімальний.

В січні 2019 року робочою групою за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області здійснено один рейд в смт.Голованівськ, під час якого відвідано 10 суб’єктів господарювання. Виявлено 2 випадки не задекларованої праці у двох суб’єктів господарювання. В результаті 1 робоче місце легалізовано. Матеріали передані до Управління Держпраці.

У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.