Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

26 лютого 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко Ольги Петрівни відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглядалися питання:

1. Профілактика вчинення насильства в сім’ї, види насильства .Здійснення соціальної роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

3.Забезпечення гендерної рівності в освітніх закладах району

4.Сприяння формуванню гендерної толерантності у користувачів бібліотек району.

5.Надання екстреної медичної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статті.

6. Попередження насильства відносно дітей та проведення профілактичної роботи.

7. Про створення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, та порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. За наслідками обговорення прийнято ряд рішень в тому числі про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.