Організація роботи з виплати житлової субсидії готівкою

01 березня 2019 року заступник голови районної державної О.Бугаєнко провела нараду з питань організації роботи з виплати житлової субсидії готівкою (відповідно до   постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 62, починаючи з березня 2019 року) за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників банківських установ, Укрпошти та ТОВ КОЕК.

Цилюрик Л.В. начальник Голованівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області повідомила, що органи Пенсійного фонду області готові здійснити виплату житлової субсидії готівкою населенню. Кошти житлової субсидії пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією, згідно з планом-графіком виплати пенсій.

Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через банки, зможуть отримати свою субсидію на банківську карточку і зняти в банкоматах. Тим, хто отримує пенсію через відділення Укрпошти, субсидію доставить Укрпошта.