Керівництво району привітало жінок зі святом Весни

Весна і жінка нерозривно пов'язані своєю неповторною вродою, лагідністю, вічним і святим призначеннями дарувати нове життя, творити добро, надихати на прекрасні почуття і добрі справи. Щорічно ми відзначаємо Міжнародний день прав жінок і миру з особливою ніжністю, трепетом та щирістю. 06 березня 2019 року святковий концерт у районному будинку культури відкрили вихованці дитсадків «Дзвіночок», «Малятко» (Голованівськ) та Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка закладу дошкільної освіти «Світлячок». своїми милими дитячими виступами демонстрували всю свою любов та повагу до найрідніших.

Привітали рідних матусь, бабусь та сестричок і учні-першокласники Голованівського ліцею імені Т. Г. Шевченка.

Вже третій рік поспіль, за ініціативи відділу культури, туризму та культурної спадщини, при підтримці Голованівської райдержадміністрації, Голованівської райради та Голованівської селищної ради, з метою відзначення найбільш активних жінок Голованівщини, проводиться конкурс «Жінка року».

Його переможці, за підсумками роботи 2018-го року, – це чарівні та неповторні жінки Голованівщини, які своєю працею, досягненнями, значним внеском у соціально-економічний розвиток, духовне та культурне життя нашого району заслужили шани та винагороди в цей чудовий весняний день.

Подяками та відзнаками з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру кращих з кращих привітали: голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський, голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко та заступник голови Голованівської райради Дмитро Рокочук.

«У цей день висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання, – звернувся Олег Дмитрович. – Адже кожному зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Наші рідні, кохані, шановні, прекрасні, зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду».

За ініціативи Голованівської районної державної адміністрації, Голованівської районної ради, селищної ради та фінансової підтримки ТОВ «АПК Розкішна» (керівник – Цобенко Руслан Олександрович), і ТОВ «Відродження» (керівник – Федоров Сергій Михайлович) для представниць прекрасної половини Голованівщини був організований концерт за участі лауреатів міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів – дуету «Коханий. Кохана» у складі Володимира Гуменчука та Наталії Мельник.