Привітання голови райдержадміністрації О.Голімбієвського та голови районної ради Б.Кучмія з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Шановні жінки Голованівського району!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

У будь-яку днину, за будь-яких обставин, без вихідних і відпусток кожна з Вас виконує святу місію берегині сім'ї. А ще свій розум, талант і сили віддає щоденній праці на благо свого народу і України.

Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій і оптимізму. Здоров’я міцного, здійснення всіх мрій та бажань, успіхів у всіх починаннях. Хай у Ваших оселях панують мир, злагода та достаток!

Зі святом весни Вас, дорогі жінки!

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський.

Голова районної ради Богдан Кучмій.