Рухаємось до європейського майбутнього разом

14 березня відбулась робоча зустріч керівників району з народним депутатом України Вадимом Денисенком.

Цього дня поважні гості завітали до районної лікарні, оскільки з допомогою Вадима Ігоровича наш заклад охорони здоров’я отримав 1,5 млн. грн. на ремонт терапевтичного відділення.

Така новина викликала шквал позитивних емоцій у завідуючого відділенням та його підлеглих. «Знаєте, ми трішки заздрили колегам із хірургії чи поліклінічного відділення, – поділився Володимир Веровенко, – бо ж для них створили такі комфортні й гарні умови, про які ми також потай мріяли. А, знаєте, мрії таки стають реальністю. Найближчими днями розпочнеться ремонт і в нашому приміщенні, за що ми щиро вдячні турботливим керівникам».

Очільники району разом з Вадимом Денисенком оглянули також новий ремонт в лабораторії, стоматології й дитячій консультації поліклінічного відділення. «Дитячі побажання я прекрасно розумію, оскільки сам маю вже троє внучат, – запевнив голова Голованівської райдержадміністрації Олег Голімбієвський. – Їх цікавлять яскраві малюнки, веселкові кольори та позитивні мультфільми. І усе це ми втілили в життя. Все розроблено за новітнім дизайном та європейським стандартом. Думаю, пророблена робота скаже сама за себе. А для того, аби дітки не нудьгували, ми залишаємо для них цікаві книжечки, розмальовки та встановлюємо плазмовий телевізор для перегляду мультиків».

Олег Дмитрович також подякував медичному персоналу за їхню невтомну працю і нагадав, що такі успіхи – результат спільної роботи. «Європейські умови та обладнання – це лише початок. В нашій лікарні має бути ще й європейський дух та сервіс. І це ми разом із вами втілюємо в життя.

Щиро дякую лікарям, які турботливо ставляться до пацієнтів, допомагають молодим фахівцям та працюють на благо рідного району», – додав Олег Дмитрович.

Подякував медичним працівникам за теплий прийом і народний депутат Вадим Денисенко, згадав, що сам виріс у стінах лікарні, оскільки його матуся все життя працювала медичною сестрою. Вадим Ігорович зазначив, що Голованівська ЦРЛ зараз не гірша приватної столичної клініки. «Я вважаю, що багатьом районам варто було б рівнятись на досягнення вашого району. Не зупиняйтесь на досягнутому, а ми, у свою чергу, зробимо все можливе для підтримки й розвитку території», – підкреслив Вадим Денисенко.