Молодий лікар Голованівської ЦРЛ отримав квартиру

У рамках робочої поїздки до Голованіської району голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко вручив лікарю-хірургу Михайлу Гаразді ордер на квартиру.
Михайло Гаразда у 2015 році закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "Лікувальна справа". З серпня минулого працює лікарем-хірургом центральної районної лікарні.
Голова РДА Олег Голімбієвський вручив молодому лікарю сертифікат на холодильник, а сертифікат на суму 10.000 тис.грн. на придбання меблів для службового житла вручив народний депутат Верховної Ради Вадим Денисенко.
Квартиру молодому лікарю придбано у рамках районної програми "Медичні кадри".
Нагадаємо, що це вже не перший приклад, коли у Голованівському районі молоді лікарі отримують власне житло. Так, у минулому та позаминулому році ключі від службового житла отримали лікар-оториноларінголог Олександр Ніколаєв та його дружина, лікар-акушер Іванна Ніколаєва та лікар - педіатр Микола Ясінський.