Версія для друку
Новини

В Голованівській ЦРЛ капітально ремонтують дитяче відділення

Під час робочої поїздки до Голованівського району голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко побував у місцевій центральній районній лікарні. Зараз там капітально ремонтують дитяче відділення.
Як зауважив голова місцевої райдержадміністрації Олег Голімбієвський, дитяче відділення планують відремонтувати на рівні дитячої обласної лікарні. Голова ОДА разом із народним депутатом Вадим Денисенком оглянули сучасно відремонтовану дитячу консультацію, а також хід ремонтних робіт в дитячому відділенні.
За словами заступника головного лікаря ЦРЛ Олена Брижатюк, будівельники розпочали роботи у цьому місяці. «З часу відкриття лікарні, а це 1977 рік, в дитячому відділенні не проводили капітальний ремонт, тільки косметичний. Відділення розраховане на 15 ліжок і буде оформлено у таких же жовто-зелених кольорах, як і дитяча консультація», - Олена Брижатюк. Вона також додала, що протягом останніх чотирьох років значно покращено матеріально – технічну базу ЦРЛ. Відремонтовано перший і другий поверх поліклінічного відділення, дитяча консультація, операційне відділення, розпочався ремонт дитячого відділення та терапевтичного відділення, підкреслила вона.

Галерея зображень