У листопаді планується завершення будівництва дитсадка «Веселка»

На цьому наголосив голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський під час робочої наради із головою ОДА Сергієм Кузьменком, народним депутатом Вадимом Денисенком та начальником управління капітального будівництва ОДА Сергієм Проненком на будівельному майданчику дитячого садочка «Веселка».
У зв’язку з перенавантаженням у Голованівську ДНЗ №3 "Малятко", який розрахований на 115 місць, а відвідує 208 дітей, постало питання про будівництво нового шестигрупового дошкільного навчального закладу. Новий дитсадок «Веселка» розпочали будувати у липні минулого року. Він розрахований на 120 місць. Проект має бути реалізований за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. «Кошторисна вартість усього проекту 27,6 млн. грн. У 2018 році ми освоїли 8,5 млн. грн. коштів районного бюджету. Уже є повністю збудований корпус дитячого садочку. У цьому році ми плануємо повністю завершити роботу», - повідомив голова РДА.
Нагадаємо, що у лютому на Раді регіонального розвитку Кіровоградської області, яка відбулася за участі Глави держави Петра Порошенка, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко запросив Президента України на відкриття дитячого садочка «Веселка» у Голованівську.
Із районного бюджету додатково виділено ще 2,1 млн. грн. для будівництва даху та перегородок. «Чекаємо 17 млн. грн. із ДФРР на виконання внутрішніх і зовнішніх робіт. Наразі повністю відпрацьовано логістичну схему будівництва», - сказав голова РДА Олег Голімбієвський.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+