Дорогі наші ветерани, шановні жителі Голованівського району!

9 травня – славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних обелісках історії.
  У день пам’яті та примирення ми вшановуємо мужність та хоробрість доблесних воїнів, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку Європи від нацизму. Схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги Вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.
  Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах. Низько вклоняємося ветеранам та захисникам Батьківщини, дякуємо за патріотизм і самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу.
 Щиро вітаємо усіх жителів району з Днем Перемоги!
 Нехай у кожній сім’ї панують добро, злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир!
 Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну!

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський

Голова районної ради Богдан Кучмій