Вітання матерів загиблих учасників АТО з Дням матері в Україні

Відповідно до розпорядження голови Голованівської районної державної адміністрації № 92-р від 2 квітня 2018 року про проведення в районі соціальної акції « Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.» та затвердженого плану заходів напередодні свята Дня матері, яке Україна традиційно святкує у другу неділю травня, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Петрівна Бугаєнко спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Володимирівною Довгою, відвідали сім’ї матерів загиблих учасників антитерористичної операції сіл Красногірка, Свірневе, Маринопіль та смт. Голованівськ та висловили подяку матерям Безверхній Вірі Дмитрівні, Крегул Надії Михайлівні, Штельмах Іуліті Миколаївні та Романюк Тетяні Іванівні за їх самовідданість у вихованні синів-героїв Володимира, Михайла, Ігоря та Юрія.

«Пам’ять про ваших синів – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одному районі – зазначила Ольга Петрівна звертаючись до матерів, - До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни».

Матерям загиблих учасників АТО було вручено подарункові набори рушників, квіти та вітальні листівки.