На Голованівщині стартувала гра "Сокіл" ("Джура")

15 травня, відбулося урочисте відкриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в селі Троянка на базі філії «Троянська ЗШ».

У змаганнях беруть участь 6 роїв: «Гайдамаки» (Голованівський ліцей), Приятранські козаки» (Перегонівський ліцей), «Побузька варта» (Побузький ліцей), «Холодний Яр» (Троянська філія), «Межиріцька Січ» (Мижирічківська філія) та «Клинівські гайдамаки (Клинівська філія). У кожній команді по 8 осіб, тобто загальна кількість   дітей  - 48.

Мета змагань – виховання юнаків та дівчат на звичаях українського козацтва, на засадах національної гідності, самосвідомості та здорового способу життя.

Основні завдання гри "Сокіл" ("Джура")  – це формування у молоді високих морально-психологічних якостей та оволодіння учнями основ народної культурної спадщини.

Вже із 8 години ранку команди прибули на місце та почали таборування,  о 14.00 відбулося урочисте відкриття І етапу гри.

Право підняти Державний Прапор України надали ройовим команд.

На урочистій лінійці привітали учнів та побажали їм успіху й перемоги голова Голованівської районної ради Кучмій Б.Б. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Голованівської райдержадміністрації Туз С. В.

Протягом трьох днів рої змагатимуться між собою в силі, спритності, хоробрості, кмітливості.

В перший день учасники  змагалися у таких конкурсах : «Відун» (інтелектуальна вікторина), «Фізична підготовка» (фізичні вправи) та «Стрільба» (стрільба з пневматичної гвинтівки).

Тож побажаємо юним козакам спритності, перемог та яскравих і незабутніх вражень!