Голованівщина долучилася до Дня вишиванки.

Кожного третього четверга травня в Україні святкують день вишиванки.

Ціль свята – зберегти і популяризувати народні традиції створення і ношення вишитої української одежі.

Традиція прикрашати одяг вишивкою в українців з'явилася декілька століть тому. І вона одразу стала нашою гордістю. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно. А ще  український національний одяг полюбився у цілому світу.

У наш час дослідники вишивки нараховують понад 200 старовинних швів та більше 20 технік гаптування. Серед них найпоширеніші нині гладь та хрестик.

Своїми особливими вишиванками може похвалитися не тільки кожен регіон України, а й навіть окремі села. Сорочки можуть відрізнятися фасоном, кольором та візерунком.

У цей день всі охочі долучилися до свята, одягнули вишиванку на роботу, до школи чи садочка.