Функціональне навчання з питань цивільного захисту

20 травня 2019 року     у сесійній залі районної ради розпочато функціональне навчання з питань цивільного захисту по категорії «Керівники суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких   пов’язані із забезпеченням цивільного захисту», яке буде тривати до 24 травня.

Заняття проводить Троянський Віталій Васильович, викладач обласних та міста Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

В даному заході беруть участь працівники закладів освіти, культури та інших галузей, які   виконують обов’язки, що пов’язані із забезпеченням цивільного захисту.

За результатами навчання будуть прийняті заліки у вигляді виконання спеціальної вправи.