ЗНО – 2019 стартувало!!!

21 травня по всій Україні гостинно відкрили двері пункти тестування. Першим випускники здавали тест з математики. Тестування з математики охоплює завдання з однією правильною відповіддю, на визначення відповідності, відкритої форми з короткою відповіддю та відкритої форми з розгорнутою відповіддю. На виконання 33 завдань у потенційних абітурієнтів відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання – 62.

Допуск абітурієнтів до пунктів тривав з 10.15 до 10.50., розпочався тест об 11.00. У Голованівську пунктів тестування було два – на базі Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка та професійно-технічного училища №38, забезпечували їх роботу 67 залучених працівників із закладів освіти району, громадське спостереження було представлено однією особою із числа представників ЗМІ, двома уповноваженими особами Українського центру оцінювання якості освіти, особою відповідальною за проведення ЗНО в окрузі.

Складали математику 372 абітурієнта з Голованівського, Вільшанського, Благовіщенського, Гайворонського та Новоархангельських районів. Всі райони, які брали участь у тестуванні забезпечили підвози, загалом це 15 автобусів.

Злагоджено працювали всі служби, які задіяні в процедурі проведення

ЗНО – служба спецзв’язку, поліція, представники ДСНС, медичні працівники.    Під час проведення технологічної перерви з використанням  металодетекторів  в жодного з учасників ЗНО не було виявлено технічних приладів, за допомогою яких можна фіксувати та передавати інформацію, а отже жоден учасник не був позбавлений права подальшого проходження тестування.

Наступний тест – 23 травня з української мови та літератури.