У Голованівському районі відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

23 травня 2019 року у Голованівському районі відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Відповідно до встановлених вимог випускників 11 класів, учнів професійно-технічних училищ, випускників минулих років приймали 2 пункти тестування - Голованівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка та ПТУ №38 смт.Голованівськ.

У роботі було задіяно 26 аудиторій, в яких проходили тестування 407 випускників, що склало 97,8% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 416).

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування, яке здійснювали 15 транспортних одиниць з Новоархангельського, Вільшанського та Голованівського районів.

27 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (німецька, французька, іспанська), а 28 травня тестування з англійської мови. Ці тести наші випускники, для яких будуть організовані підвози, здаватимуть у м, Кропивницький.