Візит в прийомну сім’ю

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році.

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства та формування гуманного і справедливого суспільства.

У цей святковий, літній теплий день до однієї з кращих прийомних сімей Ярової Любові Іванівни завітали заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко Ольга Петрівна, директор Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Довга Ольга Володимирівна та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Карабенюк Тетяна Леонідівна. В даній родині виховується четверо прийомних діток Чекан Анастасія , Чекан Інна, Коваль Аріна, Коваль Олександр які отримали подарунки та солодощі.

Ольга Петрівна звернулась до дітей - «Ми віримо, що ви знайдете ту єдину вірну дорогу, приймете правильне рішення у житті, будете гідними громадянами нашої держави, а Батьківщина та батьки будуть пишатися вами».