Нам літо знов щиро всміхається

Ще один навчальний рік перегорнув свою сторінку, і для школярів настала найочікуваніша пора – літні канікули! Це час відпочити, оздоровитись та набратись сил перед черговим 1 вересня.

Гарною традицією на Голованівщині є відкриття пришкільних таборів для найменших «мешканців» шкільної родини, тобто учнів 1-4 класів. 2019-го року, як і кілька минулих поспіль, на центральній площі райцентру організували святкову ходу, присвячену цій події.

«Ми з радістю завітали на свято радості й дитинства, – запевнив начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Туз. – Приємно, що на свято завітали найменші представники кожного навчального закладу нашого району. Дітки та їх вчителі гарно підготувались, придумали цікаві образи, костюми та речівки. Ми вкотре довели, що Голованівщина – це край талановитих, творчих і цілеспрямованих, край, де кожен може мріяти й творити».

Також Сергій Віталійович підкреслив, що пришкільні табори – це не просто місце для розваг та ігор, а й, передовсім, для оздоровлення дітей та їх освітнього розвитку. Мова йде про пізнавальні й творчі заняття, збагачення дитячого світогляду.

Відзначимо, що цього року в трьох пришкільних таборах Голованівщини оздоровлюватиметься 1360 учнів.

Святкові заходи продовжились у центральному парку Голованівська, де в рамках Міжнародного дня захисту дітей проходив фестиваль «Мистецькі зірочки Голованівщини». Напевно, ніхто не буде заперечувати, що наша земля завжди була щедра на юні таланти. І цього дня перлинки їхніх мистецьких самоцвітів рясним літнім дощем радували всіх присутніх.

Щирі слова привітання висловили заступник голови Голованівської РДА Ольга Бугаєнко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Туз.

«Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій, – розпочала промову Ольга Петрівна. – Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки малюків».

Заступник голови РДА впевнена, що, зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Голованівського району і всієї України.

«Цього прекрасного літнього дня побажаємо, щоб роки дитинства у вас, дітки, були яскравими та незабутніми, – продовжила Ольга Бугаєнко. – Гарного вам настрою, щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів та прекрасних літніх канікул! Вчителям, у свою чергу, побажаємо наснаги, терпіння й гарного відпочинку перед новим навчальним роком».

Концертну програму підготували вихованці Голованівської дитячої школи мистецтв, Голованівського БДЮТу та опорних навчальних закладів району. А для активного відпочинку викладачі районного будинку дитячої та юнацької творчості організували для усіх бажаючих майстер-клас. Крім того на центральній площі селища працювали атракціони.