ЗНО з біології

6 червня 2019 року у Голованівському районі відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

У Кіровоградській області працювало 9 пунктів тестування (з низ 6 у Кропивницькому, 2 в Олександрії, 1 в Голованівську). Було залучено 354 осіб персоналу, працювало 153 аудиторії.

У Голованівському ліцеї ім Т.Г.Шевченка працювало 18 аудиторій, було задіяно 49 осіб із числа педагогічного складу. Явка на пункті тестування склала 96,2% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих учасників - 266).

Зовнішнє незалежне оцінювання з біології пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення учасниками порядку проходження тестування.

11 червня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії в м.Кропивницькому.