Версія для друку
Новини

Кущовий семінар з підтримки розвитку фермерства в Кіровоградській області

13.06.2019 смт. Голованівськ відбувся кущовий семінар з підтримки розвитку фермерства в Кіровоградській області.
Були запрошені на семінар фермерські господарства Голованівського, Гайворонського, Благовіщенського, Вільшанського та Новоархангельського районів. Вступне слово та привітання аграріям зробив голова Голованівської райдержадміністрації О.Голімбієвський.
Семінар проводили директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюк С.Ю, ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Кіровоградської області», Кіровоградське відділення Укрдержфонду, працівники банків.
За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Державна підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році».
Згідно графіку роботи центрів підтримки розвитку фермерства в області 13 червня 2019 року в смт. Голованівську проводиться відповідна нарада.
У 2019 році на підтримку галузі АПК з державного бюджету виділено 6,9 млрд.грн, із них на тваринництво 4,0 млрд. грн., фінансова підтримка товаровиробників 1,4 млрд. грн., на розвиток фермерства 800 млн.грн., ( на 200 млн.грн. збільшено програму надання кредитів фермерським господарствам), розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними 400 млн.грн., здешевлення кредитів 127,2 млн.грн., фінансова підтримка заходів в АПК 5 млн.грн., зі спецфонду виділені кошти на фінансовий лізинг 4,7 млн.грн.
З цією метою (виділення та розподіл державних підтримок) до нас завітали гості з департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації , ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Кіровоградської області», Кіровоградського відділення Укрдержфонду, працівники банків, щоб довести до керівників фермерських господарств дану інформацію.

Галерея зображень