ОГОЛОШЕННЯ для активістів громадських організацій

Кіровоградська обласна адміністрація у співпраці з Кіровоградською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» оголошує про старт сесії 7 навчальних вебінарів для активістів громадських організацій, які працюють на території області.
Тематика вебінарів наступна:
законодавчі можливості для ефективного впливу громадських активістів на формування та прийняття владних рішень;
співпраця з донорами технічної допомоги Україні;
стратегування і окреслення напрямків діяльності громадських організацій: чому це важливо;
моніторинг і адвокація;
інструменти ефективної комунікації;
участь громадських організацій у вирішенні соціально-культурних питань громади;
фінансова автономія навчальних закладів: механізми залучення ресурсів.
Для участі у вебінарах представникам громадських організацій необхідно зареєструватися, заповнивши до 21 червня 2019 року гул-форму за посиланням: https://bit.lv/2Kiqixh
Вебінари проходитимуть щотижня, починаючи з 25 червня 2019 року. Учасники, які пройшли весь цикл, отримають відповідні сертифікати та будуть запрошені до м. Кропивницький для участі у конференції на тему: Співпраця влади та громади: актуальні напрямки розвитку».
Громадських активістів, які зареєструвалися, просимо повідомити Голованівську районну державну адміністрацію за номером телефону 21860.