В Голованівську відбулося відкриття міні-футбольного поля

25 червня в селищі Голованівськ відбулося відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-майданчик облаштували на території стадіону «Колос» та знаходитиметься воно на балансі Голованівської дитячої юнацько-спортивної школи.

Варто зауважити, що у цьому навчальному закладі особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, поширенню серед дітей та молоді здорового способу життя. Тож відкриття футбольного поля зі штучним покриттям дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі. Використовуватиметься футбольне поле й для організації змагань з міні-футболу.

На урочисте відкриття спортивного майданчика завітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова Голованівської райдержадміністрації Олег Голімбієвський та Голованівський селищний голова Сергій Цобенко.

Перерізати символічну стрічку взялися почесні гості разом із юними футболістами селища

Вітаючи присутніх з цією гарною подією т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зауважив, що завжди приємно брати участь у відкритті таких об’єктів. Він розповів, що це 21 міні-футбольне поле на Кіровоградщині та з особливою увагою звернувся до присутніх тренерів: «Ви повинні подбати про те, що на цьому полі постійно були діти. Хай зношують це покриття, адже для цього ми і його облаштовували, аби підростаючим спортсменам було де тренуватися, розвивати свою швидкість та майстерність».

Голова райдержадміністрації Олег Голімбієвський у своєму слові наголосив, що останнім часом інфраструктура селища значно покращується: «Подібні проекти є яскравою ілюстрацією позитивних змін, які відбуваються в нашому районі за останні роки. І я запевняю всіх, що це тільки початок. Такі ж міні-футбольні поля ми хочемо побудувати і в Побузькому, і в Перегонівці. Адже філософія нашої команди полягає в тому, щоб виховати фізично здорових, патріотично налаштованих справжніх українців, які будуть поважати своїх батьків та палко любити рідний край».

Селищний голова Сергій Цобенко також привітав всіх з цією чудовою подією: «Мені сьогодні надзвичайно приємно, що такий футбольний майданчик відкрили і в нашому селищі. Селищна рада і надалі перейматиметься тим, щоб створити якомога більше можливостей для активного дозвілля дітей та молоді. Цього року плануємо облаштувати ще й волейбольний майданчик, аби діти й дорослі мали де займатися фізичною культурою та спортом. Я вітаю сьогодні наших юних спортсменів, і хай це міні-футбольне поле стане вагомою підтримкою на шляху до ваших майбутніх перемог».

Далі за участю учнів Голованівського ліцею відбувся танцювально-патріотичний флешмоб, на якому юні вболівальниці приємно порадували глядачів своїми творчими талантами. Після, посадовці вручили школярам приємні подарунки.

Новеньке футбольне поле одразу протестували юні спортсмени. Тут для них організували товариський турнір.

Відкриття міні-футбольного поля вартістю 1,5 млн грн стало можливим завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади: 750 тис грн на його будівництво виділено з державного бюджету таку ж суму 750 тис грн з бюджету селищної ради. Як зазначив голова райдержадміністрації під час свого виступу, в амбітних планах є реконструкція всього стадіону з професійним покриттям футбольного поля та облаштуванням сучасних бігових доріжок.

У другій половині дня Сергій Коваленко завітав до Новосільської сільської лікарської амбулаторії. Там він поспілкувався з медперсоналом, оглянув кабінети та ознайомився з роботою новоствореної амбулаторії. Разом з працівниками вони обговорили проблемні питання і ймовірні шляхи їх вирішення.