У добру путь, дорогі наші випускники!

26 червня в Побузькому міському будинку культури «Металург» відбувся святковий випускний вечір для одинадцятикласників Побузького ліцею.  З цією важливою подією випускників прийшли привітати заступник голови Голованівської районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко, директор Побузького ліцею Ігор Позивай, Побузький селищний голова Сергій Слободянюк, директор благодійного фонду «Розвиток Побузького» Юліанна Верхогляд, вчителі та батьки.

Вони бажали випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, наснаги та оптимізму! Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а насамперед людяності, про яку ніколи не можна забувати.

Випускники в свою чергу висловили вдячність своїм вчителям, які раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важкі хвилини. Також, подякували своїм батькам, які покладають на них свої надії та сподівання.

Під час свята колишні школярі, а тепер вже дорослі юнаки та дівчата, мали можливість згадати свої перші дні у школі, наче знову прожити всі ті роки. Їх перші вчительки та батьки підготували чудові відеоролики, де показали їх становлення від народження, перших кроків, першого дзвінка і до випускного балу.

Вже колишні учні успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора вони отримали свідоцтва з рук директора рідного навчального закладу.

Не обійшлось цього року і без медалістів. За блискавичні успіхи в навчанні золотою медаллю був нагороджений Чиж Станіслав Юрійович. Також Станіслав цього вечора отримав сертифікат на 4 тисячі гривень від голови Голованівської районної державної адміністрації Олега Голімбієвського.

Одинадцятикласники подарували всім присутнім незабутній шкільний вальс, а також прощалися з ліцеєм піснями у власному виконанні.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до опівночі. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники ліцею, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь!