День Конституції України та День молоді у Голованівську

27 червня у центральному парку селища Голованівськ відбулися урочистості, що поєднали у собі два свята – День Конституцій України та День молоді.

Привітати із святами голованівців прийшли заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко та заступник голови районної ради Дмитро Рокочук.

Вітаючи усіх присутніх Ольга Петрівна побажала всім міцного здоров’я, добробуту, затишку, сімейного щастя, світлого майбутнього та мирного неба над нашою Україною, а Дмитро Сергійович в переддень свята Дня молоді доповнив, побажавши нашим талановитим юнакам та дівчатам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне  розум, душа та тіло.

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма в рамках фестивалю «Приятранське літо», яку підготували працівники районного будинку культури. Від кожного сільського будинку культури був представлений номер: пісня, гумореска, вірш. Яскраві виступи талановитих людей нашого району час від часу переривалися для того, аби молоді господині чи господарі нашого селища могли представити свою випічку.

Нагадаємо, що вже кілька років поспіль до Дня молоді в районі проводять цей захід, до якого підприємства, організації та установи району готуються заздалегідь. Кожна обирає від себе представника, який готує смачну випічку та потім її представить.

Цього року учасники творчо підійшли і до підготовки смаколиків, і до їх презентації. Було надзвичайно цікаво та весело. Всі присутні мали змогу скуштувати випічку, приготовлену господарями та господинями. Дітлахи із задоволення розбирали смачненьке, видно було, що їм смакувало.

Всім учасникам фестивалю, господиням і господарям були вручені дипломи й подяки від голови Голованівської районної державної адміністрації і подарунки, які були придбані за кошти Голованівської селищної ради.