Версія для друку
Новини

Напутні слова, вальс і прощання зі школою… У Голованівську відбувся випускний бал

27 червня відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний бал для учнів 11-их класів Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка. Залишилась позаду безтурботна та весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх учнів  доросле, самостійне життя, але спогади про школу назавжди залишаться найсвітлішими, та найяскравішою згадкою залишиться випускний бал.

Цього святкового вечора випускників привітала та вручила свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти директорка ліцею Ольга Томашевська. Кращим учням Ольга Юріївна вручила «золоті» та «срібні» медалі. За відмінні результати у навчанні «золоту» медаль отримали Андрєєв Антон Сергійович та Бухтяр Анастасія Вікторівна, «срібну» – Акімова Карина Віталіївна, Дідоренко Карина Іванівна, Лівітчук Руслана Олегівна, Макаринська Марина Михайлівна та Поліщук Ангеліна Андріївна.

З незабутнім і хвилюючим святом випускників, їх батьків та наставників привітала заступник голови Голованівської райдержадміністрації Ольга Бугаєнко. Вона подякувала батькам за те, що виростили чудову молодь – майбутнє селища і держави, педагогам – що віддали вже колишнім учням частку душі й серця, а випускникам – побажала мудрості і терпіння на шляху до поставленої мети. Також Ольга Петрівна вручила медалістам сертифікати та банківські картки на отримання коштів від голови Голованівської райдержадміністрації Олега Дмитровича Голімбієвського. «Золоті» медалісти отримали по 4 тисячі гривень, «срібні» – по 3 тисячі гривень.

Після вручення свідоцтв та привітань стильні юнаки і чарівні леді-дівчата показали глядачам невеличку концертну програму. Вони співали зворушливі пісні, згадували своє шкільне життя, дякували першій вчительці, класним керівникам та усім вчителям за належне виховання, навчання і проведені роки в школі. Неймовірно трепетний був момент подяки своїм батькам. У всіх присутніх бриніли сльози на очах після зворушливих слів випускників.

Протягом свята випускники дякували учителям, батькам, своїм однокласникам, обіцяли завжди пам’ятати рідну школу й селище. 

Завершилась урочиста частина виконанням випускниками неповторного та граційного вальсу.