Наради з сільськими та селищними головами Голованівського району по питанню функціонування медичних закладів

З 10 по 15 липня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко спільно з адміністрацією КНП «Голованівський ЦПМСД» провела наради з сільськими та селищними головами Голованівського району по питанню функціонування медичних закладів та території сільських та селищних рад та затвердження плану спроможної мережі.

На нарадах, були обговорені основні етапи реформування медицини та проблемні питання у функціонуванні первинної медичної допомоги в районі.

Головний лікар КНП «Голованівський ЦПМСД» ознайомила присутніх з планом спроможної мережі надання первинної медико-санітарної допомоги району, який передбачає оптимізацію структури підприємства, в залежності від території доступності до лікарської амбулаторії. Були заслухані пропозиції сільських та селищних голів з приводу оптимізації або забезпечення лікувально-профілактичних закладів, що розташовані на підпорядкованих їм територіях.

За результатами проведення нарад були прийняті відповідні рішення.