Урочистості до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

18 липня в міському будинку культури «Металург» відбулися урочистості до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

З вітальними словами до працівників ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» звернулися т.в.о. директора ТОВ «ПФК» Денис Шевченко, нардеп Максим Поляков, заступник голови Голованівської райдержадміністрації Ольга Бугаєнко, Побузький селищний голова Сергій Сободянюк та голова профспілкового комітету комбінату Олег Фомін. За досягнення у праці найкращим працівникам підприємства були вручені відзнаки різних рівнів, квіти і нагрудні знаки.

Творчим колективом МБК «Металург» підготовлено святковий концерт за участі місцевих вокальних гуртів та народних аматорів. В честь наших сміливих та відважних металургів зі сцени лунали патріотичні, мелодійні, веселі композиції. Концерт до Дня металурга був надзвичайно цікавим та насиченим.

Нагадаємо, що на цьому святкування не закінчиться. У суботу на учасників чекає ще один грандіозний концерт, на якому свої пісні металургам та всім глядачам даруватимуть народні артисти.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+