Шановні працівники металургійної галузі Побузького!

Щиро вітаємо з професійним святом металургів, гірників, збагачувачів – усіх, хто наполегливо працює і віддає частку свого життя металургійній галузі!

Ви присвятили своє життя складній і напруженій, але дуже почесній і необхідній професії. І за це – щира вам подяка і низький уклін!

День металурга у Голованівському районі об’єднує сотні людей, причетних до цієї славної професії. Праця металургів особливо почесна у нашому селищі Побузьке, де металургія була і залишається провідною галуззю, на якій трималася та, без сумніву, буде триматися слава і промислова міць всієї країни.

Адже наші металурги – самі мужні та працьовиті. Вони мають щире бажання працювати на користь країни і  в будь-яку хвилину готові приступити до виробництва своєї продукції. І немає сумнівів у тому, що всі перешкоди, які будуть на вашому шляху ви обов’язково подолаєте й надалі триматимете лідируючі позиції в металургійній галузі.

Тож, дорогі металурги, від щирого серця бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, сили, витримки, добра і злагоди. Нехай усі намічені вами плани обов’язково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя!

Успіхів вам і життєдайних сил на довгі роки, а підприємствам — розвитку і процвітання! Зі святом!

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський

Голова районної ради Богдан Кучмій